Jshopping Cart

0
;
0.00 Грн

Як правильно доглядати за дзеркальними елементами та іншими "скляними" частинами авто. Частина 1

Автоскло - деталь, без якої важко уявити сучасний автомобіль. Варто вони не дешево, та й заміна вимагає значних зусиль. Щоб скла вам прослужили тривалий час, не потребуючи в ремонті, необхідно дотримуватися простих правил догляду за ними.

 

Чому скло виходить з ладу

Озвучимо 2 головні і найбільш поширені причини, за якими автомобільне скло стає непридатним для експлуатації:

 

 1. У оздействіе фізичного характеру ззовні (рідше зсередини) - тріщини і розбивання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, удару каменю, який вискочив з-під коліс йде попереду автомобіля, або неправомірних вчинків грабіжників (хуліганів); уникнути проблем в такому випадку можна за допомогою автостраховки або банальної, але надійної в усіх випадках обережності під час руху по дорозі.

 2. Знос часом. Його, на щастя, можна уникнути. Потрібно для цього вивчити, чому і як зношуються автомобільне скло.

 

Головна причина зношування автомобільного скла - його затирання раніше покладеного терміну. Призводять до цього зазвичай автомобільні двірники. здатні дряпати поверхню скла.

Якщо, на ваш погляд, робота двірників погіршилася, то їх необхідно замінити новими, бажано більш надійної і дорогої моделі. Все одно дешевше замінити двірники, ніж лобове скло. У дощову і снігову погоду обов'язково перевіряйте, чи не дряпають чи двірники скло присутніми під ними опадами.

Помутніння також стає причиною виходу з ладу автомобільнихстекол. Воно може виникнути як наслідок застосування автошампунів низької якості, низькопробних «антіобледеняющіх» або миючих засобів. При незначному помутнінні скла стане в нагоді полірування. Її краще проводити в кінці зими - початку весни. Подібні заходи допоможуть усунути мікроскопічні подряпини, залишені двірниками чи опадами.